O nas

Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski to dwupoziomowe, nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe usytuowane u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle a zarządcą Apsys Polska.

Focus Mall oferuje swoim klientom 76 tys. m kw. powierzchni całkowitej (35 tys. mkw. powierzchni handlowej), na której mieści się 110 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni, oraz 5-salowe kino Helios. Na zmotoryzowanych gości czeka 4-poziomowy parking z 740 miejscami parkingowymi.

Centrum przyjazne jest rowerzystom. Przy wejściach znajdują się stojaki na rowery a przy wejściu głównym zlokalizowana jest samoobsługowa stacja naprawy rowerów oraz stacja Piotrkowskiego Roweru Miejskiego.

Galeria posiada dwa „serca” – krótkie pasaże w pobliżu wejść. Pierwsze znajduje się tuż przy wejściu głównym i kinie – są tutaj ruchome schody, winda panoramiczna oraz pierwsza w historii brytyjskiego inwestora fontanna wewnątrz obiektu. Jest to miejsce odpoczynku dla gości, a także oprawa dla sezonowych imprez organizowanych w centrum. Drugie „serce” to obszar restauracyjny ze stolikami dla klientów w pobliżu wejścia od strony ul. Kostromskiej. Nad każdym z „serc” znajduje się fryz malarski (obraz naniesiony nowatorską techniką na wewnętrzną ścianę galerii) autorstwa Rafała Olbińskiego, malarza i grafika światowej sławy. Grafika plakacisty zaakcentowana jest świetlikiem. Oba pasaże są połączone długimi, poprzecznymi korytarzami, wyróżnionymi spośród otoczenia kolorystyką i wystrojem – każdy z nich wyposażony jest w ławeczki otoczone naturalną zielenią.

Wśród najemców galerii znajdują się tak znane marki jak Media Markt, H&M, Reserved, Sinsay, C&A, Solar, Martes Sport, Ochnik, House, Diverse, Deichmann, CCC, Wojas, Apart, Yes, W.Kruk, Rossmann, Douglas, home&you, KFC, Smyk, Empik, Quiosque i wiele innych.

headery na www.psd_o nas

Skontaktuj się z nami:

Kategoria komunikatu

Zobacz większą mapę w serwisie Google Maps.

headery na www.psd_kontakt