Karta Stałego Klienta Focus Mall

Karta Focus Mall – bądź na bieżąco, korzystaj z promocji

Galeria handlowo-rozrywkowa Focus Mall przygotowała specjalne promocje dla swoich klientów. Tylko z kartą Focus Mall możesz otrzymać atrakcyjne zniżki i cieszyć się tańszymi zakupami!  Załóż kartę jeszcze dziś i bądź na bieżąco z promocjami oraz korzystaj z kuponów rabatowych.

Kartę Focus Mall założysz szybko i wygodnie w bezpłatnej aplikacji goodie. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfonie i dodać kartę w zakładce „karty”. Zajmie Ci to tylko minutę! Do aplikacji możesz przenieść wszystkie swoje karty plastikowe, dzięki czemu zawsze będziesz je miał przy sobie.

Szybko odkryjesz, że aplikacja goodie i strona internetowa http://www.goodie.pl stwarza jeszcze więcej możliwości! Znajdziesz tu promocje naszych najpopularniejszych marek i sklepów, a także  informacje o wydarzeniach specjalnych w Focus Mall. Z kuponami rabatowymi tylko dla użytkowników zaoszczędzisz jeszcze więcej! Z łatwością przejrzysz też gazetki naszych sieci handlowych i znajdziesz atrakcyjne promocje i zniżki. To jedyna aplikacja, która daje tak wiele korzyści użytkownikom, a przy tym jest intuicyjna w obsłudze.

Goodie to doskonały partner w zakupach tradycyjnych i internetowych. Więcej dowiesz się na stronie www.goodie.pl! Zabierz goodie na zakupy, a odkryjesz, jak wiele możesz zyskać!

0 Udostępnień