Zbieraj nagrody z aplikacją SEZAM

Focus Mall otworzyło dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii. Dowiedz się, co zrobić, by zdobyć nagrody!

3 proste kroki do narody!

POBIERZ APLIKACJĘ – Pobierz aplikację SEZAM ze sklepu Google Play lub App Store.

ZAREJESTRUJ SIĘ- Wybierz z rozwijanej listy galerię Focus Mall Piotrków Trybunalski i utwórz konto podając swoje dane osobowe.

ZBIERAJ PUNKTY – Rób zakupy na terenie Focus Mall i rejestruj paragony (w terminie 24 godzin od momentu zakupu). Możesz zarejestrować każdy paragon o min. wartości 30 zł. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć „SKANUJ PARAGON” w aplikacji i postępować zgodnie z instrukcją.

GOTOWE!

ODBIERAJ NAGRODY – Odbieraj upragnione nagrody, gdy tylko zbierzesz odpowiednią liczbę punktów. Katalog nagród dostępny jest w aplikacji SEZAM. Wybierz tę, którą chcesz otrzymać, kliknij „ODBIERZ NAGRODĘ” i postępuj zgodnie z instrukcją. Focus Mall zachęca do powrotu do „gry” i zbierania kolejnych paragonów ☺

Zapoznaj się z REGULAMINEM.