Poznaj klucz do Sezamu

Focus Mall zaprasza do pełnego atrakcyjnych nagród, Sezamu

Sezam to znany naszym klientom program lojalnościowy, który nagradza osoby robiące regularne zakupy i korzystające z usług i rozrywek na terenie centrum handlowego. Dzięki aplikacji Sezam 2.0, codzienne wydatki przynoszą dodatkowe korzyści! Za rejestrację paragonów klienci otrzymują bonus w postaci punktów, które można wymienić na nagrody, m.in. małe AGD, kosmetyki, zabawki czy bilety do kina. Pula prezentów w katalogu jest regularnie aktualizowana, więc każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań, znajdzie tu coś dla siebie.

Sezam 2.0 – szybko, wygodnie, z bonusami

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w Google Play i App Store. Zoptymalizowany skaner paragonów oraz nowoczesny, minimalistyczny design, gwarantuje intuicyjną obsługę nawet osobom mniej biegłym technologicznie. Na nowych użytkowników czeka niespodzianka – pierwsza premia punktowa czeka na użytkowników Sezamu już podczas rejestracji! Nowo zarejestrowani uczestnicy programu otrzymają bonusowe 100 punktów na start.

Poznaj Sezam i odbieraj nagrody

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym Sezam jest banalnie proste. Po zainstalowaniu aplikacji Sezam 2.0. należy wybrać Focus Mall Piotrków Trybunalski jako galerię handlową, w której chcemy robić zakupy i w zasadzie możemy zacząć gromadzić punkty.

Rejestracja paragonu trwa tylko chwilę – wystarczy użyć skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Aplikacja Sezam 2.0 przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkt, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a paragon zostanie zarejestrowany w ciągu 3 dni. W programie biorą udział paragony za transakcje zrealizowane na terenie Focus Mall – każdego dnia można zeskanować maksymalnie 2 paragony z każdego sklepu, w którym zrobimy zakupy. Należy także pamiętać, że za pojedynczy zeskanowany paragon można otrzymać maksymalnie 500 punktów.

Punkty naliczane są od razu, dzięki czemu natychmiast można zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzony upominek. Dzięki temu użytkownicy mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej atrakcyjna – czy wybiorą drobne przyjemności, jak np. kawa, czy wolą zbierać punkty na większy upominek. Każdego dnia można odebrać maksymalnie 2 nagrody.

Bądź na bieżąco

Warto podczas rejestracji zaznaczyć zgody marketingowe. Wówczas dzięki powiadomieniom użytkownik na bieżąco będzie otrzymywał informacje o nowościach w katalogu czy specjalnych akcjach, np. okazjonalnego dublowania punktów.

Regulamin programu Sezam | Sezam 2.0 pobierzesz tutaj: na Android, na iOS.

0 Udostępnień