Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Państwa bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Na terenie Focus Mall Piotrków Trybunalski funkcjonuje nowoczesny system monitoringu. Dodatkowo każdego dnia w godzinach otwarcia obiektu nad Państwa spokojem czuwają pracownicy ochrony.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo na terenie Focus Mall Piotrków Trybunalski znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej, który wyposażony jest także w defibrylator AED. Punkt zlokalizowany na poziomie 0, przy pomieszczeniu ochrony obiektu.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych najmłodszych Klientów oraz ich opiekunów przygotowaliśmy w galerii 2 oddzielne pokoje, w którym rodzice mogą nakarmić i przewinąć swoje dzieci. Dodatkowo, w odnowionej strefie gastronomicznej, znajdują się specjalne siedziska oraz stoliki dla małych dzieci oraz mikrofalówka, w której można podgrzać posiłek dla pociechy.

Z myślą o wszystkich, którzy przyjeżdżają do nas rowerami przygotowaliśmy specjalne stojaki do zaparkowania swojego jednośladu. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum. Poza okresem zimowym w pobliżu wejścia głównego (u zbiegu ul. Słowackiego i Kostromskiej) funkcjonuje bezpłatna, samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Na terenie Centrum znajduje się 5 bankomatów sieci Eurobank oraz Planet Cash oraz Banku Millennium.

Na terenie strefy restauracyjnej dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

Do dyspozycji naszych Klientów jest 4-poziomowy zadaszony parking, oferujący łącznie 740 miejsc postojowych.