Zbierz kolekcję magnesów i wygrywaj nagrody!

Pszczółki wracają w jesiennej promocji Focus Mall

Czy wszyscy nasi Klienci wiedzą już „co w ulu bzyczy”? Nadchodzi kolejna okazja, by to sprawdzić! Tym razem pszczółki zachęcają Was do udziału w jesiennej promocji zakupów – do wygrania wesołe magnesy z bohaterami pszczółkowej kampanii oraz ponad 150 atrakcyjnych nagród!

We wrześniu w naszym centrum będzie gwarno jak w ulu, a to za sprawą wyjątkowej jesiennej pszczółkowej zabawy! W dniach od 1 września do 6 października za zrealizowane zakupy klienci galerii będą mogli wylosować magnesy przedstawiające, powiększoną o nowych bohaterów, pszczelą rodzinę znaną z tegorocznych akcji specjalnych. Do zebrania będzie zestaw 11 unikatowych wzorów, a dla szczęśliwców, którzy wylosują Królową Karolinkę przygotowano także atrakcyjne nagrody, m.in. telewizor, laptop, smartfony, perfumy, zabawki, karty podarunkowe, odkurzacz samojezdny, mikser planetarny i inne sprzęty RTV i AGD – łącznie aż 52 nagrody rzeczowe oraz 100 maskotek-pszczółek! 

Zakupy w Focus Mall to szansa na nagrodę!

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w dniach od 1 września do 6 października zrobić zakupy za min. 30 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym biorącym udział w programie. Kwota powinna znajdować się na jednym paragonie. Magnes można wylosować przy kasach lub w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się na parterze obok salonu H&M. Warto od razu sprawdzić, czy wylosowany wzór to Królowa Karolinka, która upoważnia do zdobycia nagrody. Zwycięskie magnesy z napisem „Gratuluję! To Twoja nagroda” należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Loterii do ostatniego dnia trwania promocji. Rozdanie nagród odbędzie się w sobotę, 9 października 2021 roku w godzinach 14:00 – 18:00. Regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii Focus Mall oraz na stronie www.cowulubzyczy.pl. Punkt Obsługi Loterii czynny jest codziennie w godz. 12.00-20.00, z wyłączeniem niedziel.